Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл

21.06.2024 жылы Ұжымда Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру, құқықтық түсіндірме жұмыстарын жүргізу мақсатында колледжде тоқсан сайын ұжым қызметкерлеріне түсінік жұмыстары жүргізіліп отырады. «Сыбайлас жемқорлық – өзекті мәселе» тақырыбында колледж ұжымына басшының оқу жұмысы жөніндегі орынбасары Н.Мамбетова дәріс оқыды. Дәрісте «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы» Қазақстан Республикасының жаңа заңы бар, онда процессуалдық заңнамаға көптеген түзетулер енгізілген, сондай -ақ сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық үшін жауапкершілікті қатайтты, оған мүлікті тәркілеу, мемлекеттік қызметте қызмет ету құқығын өмір бойына бас бостандығынан айыру және т.б. мәселелер туралы айтылды.