23.09.2022жылы МКҚК Орал «Сервис» технологиялық колледжінде «Құзіреттілік орталығы- техникалық және кәсіптік білім беруді дамытудың жаңа мүмкіндіктері» атты облыстық семинар өткізілді. «Жас маман» бағдарламасы аясында «Аспаз ісі» құзіреттілігі бойынша жаңа жабдықтарды шеберлік сыныптар көрсетілді.Шеберлік сыныптарды көрсететін өндірістік оқыту шеберлер тізімі:

1. А.Е.Гумирова –Орал «Сервис» технологиялық колледжі басшысының ӨҚЖ орынбасары м.а. «Құзыреттілік орталығы-техникалық және кәсіптік білім беруді дамытудың жаңа мүмкіндіктері» , орталықпен таныстыру, слайд

2. А.А.Зайткалиева, өндірістік оқыту шебері

«Француз таңғы асын дайындау», Ашытқылы қаптамалы қамырдан әр түрлі салмасы бар круассан дайындайды.

3. Л:А.Абилова , өндірістік оқыту шебері

«Kitchen Aid» планетарлы миксерді қолдану арқылы шоколадпен әрленген торт дайындайды.

4. А.Х.Мухамбетова , өндірістік оқыту шебері

«Конвекциялық пеште шағын «Киш Лорен»» қаусырмаларын дайындайды.

5. Н.А.Сохина, өндірістік оқыту шебері

Изделие из дрожжевого теста с использованием современного оборудования. Пицца түрлерін дайындайды.

6. Н.С.Кажмулдина,  өндірістік оқыту шебері

WSK стандарттарының тіжірибе алмасу асында : Тұтасдән бидай ұнынан дайындалатын тартымдалған макарон өнімдері. Термомиксте дайындалатын гарнир.

7.  Р.М.Курмангалиева, өндірістік оқыту шебері

Неміс Rovabo жабдығында көкөністерді турау түрлерімен  таныстырады.

8. З.Р.Жаленова,  өндірістік оқыту шебері

Гриль Саламандер жабдығында Medium Well, Fish дайындап көрсету. Етті , балықты грильде дайындап ұсынады.

9. А.Ж.Мукатаева, өндірістік оқыту шебері, Рахатай –студент.

«Карамельге арналған Martellatoлампасын қолдану арқылы изольмальттан  әрлегіш бұйымдар дайындау» . Раушан гүлдерді жасап көрсетеді.

10. Л.А.Абилова, өндірістік оқыту шебері, Салық Д.-студент «Kitchen Aid» планетарлы миксерді қолдану арқылы шоколадпен әрленген тортты әрлеп ұсынады.