Бүгін, 4 сәуір күні колледжіміздің жас мамандарына химия пәні оқытушысы Муратова Ж. Р. және өндірістік оқыту шебері Антонов А. А. “IT және DT игере отырып, жас мамандардың өзін-өзі кәсіби дамытуы” тақырыбында семинар-практикум өткізді

Бүгін, 4 сәуір күні колледжіміздің жас мамандарына химия пәні оқытушысы Муратова Ж. Р. және өндірістік оқыту шебері Антонов А. А. “IT және DT игере отырып, жас мамандардың өзін-өзі кәсіби дамытуы”  тақырыбында семинар-практикум өткізді. Семинар мақсаты:  жас инженер-педагог қызметкерлердің ақпараттық және сандық технологиялар бойынша теориялық білімдерін арттыруда және педагогикалық шеберлікті жоғарылатуда әдістемелік сүйемелдеу.

Семинар-практикумда Learnis және OnlineTestPad, Unit бағдарламалары жөнінде бірнеше ақпараттар айтылды. Жас мамандар семинар ға белсене қатысып, жаңа инновациялық технологияларды үйреніп, өз ой пікірлерімен алмасты.