ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай колледж А.Островский атындағы орыс және Х.Бөкеева атындағы қазақ драматеатрларында “Тәуелсіздікке тарту” атты колледж педагогтары мен оқушыларының шығармашылық көрмесі өтуде. Көрмеде “Тігін өндірісі мен киімдерді үлгілеу”, “Шаштараз өнері және сәндік косметика”, “Тамақтандыруды ұйымдастыру” мамандықтарының ұлттық бұйымдар, ҚР Ассамблеясына арналған ұлттық костюмдер, ұлттық тәттілер, шаштан жасалған әртүрлі бұйымдар, т.б.орын алып, көрермендердің зор ықыласына қалуда.