Колледж  кітапханашылары ұйымдастыруымен  Қ.Аманжоловтың 110 жылдығына арналған «Дауылдап өткен дарабоз » атты жыр кеші қалалық  кітапханалар жүйесінің №13кітапхана –филиалымен бірігіп өткізілді.

14.10.2021ж.  Колледж  кітапханашылары А.Е.Ильясова мен Куаншалиева Р.С. ұйымдастыруымен  Қ.Аманжоловтың 110 жылдығына арналған «Дауылдап өткен дарабоз » атты жыр кеші қалалық  кітапханалар жүйесінің №13кітапхана –филиалы және колледж кітапханасының бірігіп өткізілді. Ақынның өмір жолдары, прозалық, драматургиялық шығармаларымен таныстырылды. «Өзім туралы»ақынның өлеңіне жазылған бейнеролик көрсетілді.Шара барысында 2,9,14,15 топтың студенттері Адилова К.«Оралым»,Жолдасқали Д.«Жайық»,Мақсут Г.«Мен табиғат бөбегі»,Елеу Н. «Тағдыр» ,Шляпин А.  «Сен фашистсің»,Азамат Н. «Дауыл»,Рысқалиев Ғ.,Жаппасбаева Ж.«Атамекен»өлеңдерін  жатқа оқыды.

Колледж топтарына арналған «Қасым жыры-рух байрағы »кітап көрмесіне библиографиялық шара дайындалды.